Titan Gel na przyczyny niepłodności mężczyzn

medyczne-przyczyny-nieplodnosci-mezczyznU par, które mają problemy z realizacją ciąży, jednak najczęściej kobieta ta, która pierwsza poprosi o pomoc medyczną i ruszyć na poszukiwania. Mężczyźni są sprawdzane później, chociaż prawie w 50% przypadków, problem jest właśnie w warunkach Titan Gel ograniczonej oplodnom potencjał partnerów mężczyzn.

Niepłodność może być zdefiniowana jako niezdolność do pary za prowadzenie ciąży i potomstwo. Medycznego słownictwa, niepłodność jest definiowana jako niezdolność do osiągnięcia ciąży po roku regularnych stosunków płciowych bez stosowania antykoncepcji ochrony.

Istnieją Titan Gel dwa rodzaje niepłodności: pierwotne i wtórne.

Pierwotne niepłodność oznacza, że mężczyzna nigdy nie popełni ojcostwo.

Niepłodność wtórna odnosi się do mężczyzn, które jeden lub Titan Gel więcej razy stali rodzice, było z obecnym partnerem lub inną kobietą.

Bezpłodność mężczyzn może być wynikiem działania różnych czynników – czynnik genetyczny, stres, zmiany stylu życia, ale i nawyki żywieniowe, które mogą w znacznym stopniu negatywnie wpłynąć na dojrzewanie i jakość męskich komórek rozrodczych. Około 7 % męskiej populacji, nie można osiągnąć w ciąży towarzyszki, po roku regularnych stosunków seksualnych bez antykoncepcyjne ochrony.

Jest w ten sposób, dziedziczne i zarobione zaburzenia, które można podzielić na zaburzenia hormonalnej kontroli funkcji jąder (1-2 %), zaburzenia dojrzewania plemników w sjemenicima (30-40 %) i zaburzenia funkcji sjemenovoda, przez które odbywa się przekazanie plemników (około 10-20 %).

Jako suplement diety z L-karnityny, L-arginina, koenzimom Q10, glutationom, witaminy i minerały.Przyczynia się do normalnej płodności, normalnej spermatogenezi i normalnej reproduktivnosti mężczyzn.

  • Selen przyczynia się do normalnej spermatogenezi.
  • Cynk przyczynia się do normalnej płodności i rozrodu.
  • Kwas foliowy przyczynia się do normalnego metabolizmu homocysteiny.
  • Cynk i folati odgrywają ważną rolę w procesie podziału komórek.
  • Kwas foliowy przyczynia się do normalnej syntezy aminokwasów.
  • Witamina E i selen przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Medyczne przyczyny niepłodności

Choroby jąder

Choroby jąder i pasjemenika, na przykład, zapalenie, varikokele lub testikularne wodotryski, które najczęściej uderzają młodych mężczyzn, poważne stany, które później mogą mieć wpływ na oplodni potecijal.

Hormonalne nierównowagi

Hormony, w szczególności Titan Gel pęcherzyka hormon (FSH), zarządza produkcją męskich komórek rozrodczych w sjemenicima. W przypadku obniżony poziom tłuszczu lub brak tego hormonu, zaleca się leczenie hormonalne.

Zaawansowane (varikozne) żył w jądrach

Żylaków powrózka nasiennego jest obecność żylaków, čvorastih i vijugavih żył w jajku i sjemenovodu. Około 15 % męskiej populacji ma tę chorobę. Bez leczenia żylaków powrózka nasiennego jest często przyczyną niepłodności męskiej, tak jak utrzymanie krwi w skrotumu temperatura w jądrach około 0,5 – 1° C, co ma poważny negatywny wpływ na kształtowanie się męskich komórek rozrodczych. W 25-40 % niepłodnych mężczyzn właśnie żylaków powrózka nasiennego przyczyna zmniejszonej oplodnog potencjał.

Przeciwciała przeciwko plemników

Ciało człowieka zaczyna tworzyć męskie komórki tylko w okresie dojrzewania i może się zdarzyć, że ich ciało, to rozpoznaje jako „obcy” i zaczyna wytwarzać przeciwciała do ochrony. Przeciwciała mogą zmniejszyć oplodni potencjał i osiągnięcia ciąży parnerice.

Choroby bez Titan Gel

Choroby sjemenovodaDojrzewanie męskich komórek rozrodczych dzieje się w pasjemeniku. Pasjemenik jest rdzeniem kule o długości 2-4 metry na szczycie sjemenika, przez którą przechodzą spermatozoidi. Nawet niewielka infekcja może powodować zatkanie pasjemenika, więc spermatozoidi nie może podczas przejazdu przez pasjemenik wymieszać z nasionami płynem. Wynikiem jest mała ilość plemników w wytrysku, lub zaburzenia w ich morfologiji.

Nowe badanie przeprowadzone przez amerykańskich naukowców, których wyniki zostały opublikowane w czasopiśmie, pokazuje, że od 2 do 3 filiżanek kawy dziennie może pomóc w walce z zaburzeniami erekcji, ale kawa nie wykazały skuteczne w zwalczaniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, którzy cierpią z powodu cukrzycy typu 2.

Mężczyźni, którzy codziennie Titan Gel wprowadzić między 85 i 170 mg kofeiny, mieli o 42% mniejsze ryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji w porównaniu z mężczyznami, którzy kofeina wprowadzania rzadko lub nigdy.

Jednak badanie to nas ponownie i ponownie potwierdza, że w ogóle musi być umiarkowane, jak i spożycie kofeiny. A mianowicie, gdy uczestnicy w dniu wejścia w ponad 170 miligramów kofeiny, ryzyko nastaka zaburzenia erekcji nie obniżone. Mężczyźni, którzy w dniu wejścia między 171 303 mg kofeiny, mieli o 39% mniejsze ryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji.

Wcześniejsze badania wykazały, że kofeina może pomóc poprawić zdrowie całego organizmu, jeśli pić w umiarkowanych ilościach, a także może pomóc w zapobieganiu wielu zaburzeń i chorób.

Kofeina może pomóc poprawić krążenie krwi, zrelaksować arterii i bardziej efektywny przepływ krwi do penisa, co ma podobne działanie, jak niektóre leki na zaburzenia erekcji.

Naukowcy w tym badaniu jako źródło kofeiny używali kawa, herbata, soki i napoje sportowe. Wyniki badań są wstępne i konieczne jest przeprowadzenie oceny ze strony zewnętrznych, profesjonalnych partnerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *